Connor Jeffrey Hwang
Awatar użytkownika
24
lat
176
cm
DJ w Cameo || programista freelancer
Uznana Klasa Średnia

Poziom dolny
Salon i kuchnia

Obrazek
Główna część apartamentu CJ'a. Otwarty, przestronny salon z wnęką kuchenną, częścią jadalnianą i widokiem na zatokę dzięki częściowo przeszklonej ścianie. Wystrój raczej nieszczególny, bo CJ nie tracił czasu na przearanżowanie go pod swój gust, i zostawił tak, jak zaplanowali go jego rodzice. Jedynie gdzieniegdzie można dostrzec butelki po winie, których zapomniał wyrzucić, albo pojemniki po zamówionym żarciu. Gdy za bardzo skupia się na pracy, zdarza mu się zapominać o wyrzuceniu ich. Przy wejściu znajduje się też mała łazienka.


Półpiętro
Strefa gier i sypialnia gościnna

Obrazek
Półpiętro jest na swój sposób drugą częścią salonu. Rozciąga się z niego widok na poziom dolny, jest sporo szafek, barek z alkoholem i strefa gier. Najpewniej jedynie z głupiego sentymentu - CJ ściągnął w nowe miejsce fortepian, który dostał od rodziców na siódme urodziny, oraz stół bilardowy, który sprawił sobie za kasę zarobioną na pierwszym teledysku, w którym zatańczył. Gdzieś pod ścianą leży też tarcza do rzutek, ale CJ jeszcze nie zebrał się za to, by to miejsce ogarnąć. Znajduje się tam też niewielki pokój gościnny, w którym aktualnie stoją jeszcze nierozpakowane przez CJ'a po przeprowadzce kartony z jego rzeczami.


Poziom górny
Sypialnia i studio

Obrazek
Górny poziom to jaskinia CJ'a. Znajduje się tu jego sypialnia, w której jeden kąt wygospodarował sobie na stanowisko komputerowe. Dużą garderobę przerobił za to na studio muzyczne, przy którym ćwiczy umiejętności DJ'a. I nie tylko. Choć z niechęcią myśli o rodzinie, nie może wyzbyć się miłości do produkowania muzyki, śpiewu i mixowania kawałków. Na tym poziomie znajduje się też główna łazienka.
Mów mi Kijek. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 21021552 lub Discorda Włóczykij#5998. Piszę w trzeciej osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię hajdy to raczej nie moja bajka.
Szukam wiatru w polu i wody w morzu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: raczej nic specjalnego, ewentualnie przekleństwa.

Podstawowe

Osobowość

Odpowiedz