Nothing is perfect....

Sirius Hartwood & Melanie Torres

Sirius Hartwood
Awatar użytkownika
28
lat
185
cm
fotograf/zawodnik skoków
Tradycyjna Klasa Robotnicza
Profil Karta postaci

Przede wszystkim zależy mi na długoterminowych wątkach, na tym żeby Twoja postać pozostała na dłużej w życiu Siriusa, a nie na chwilę.

najlepszy przyjaciel ze szkolnej ławki/sąsiad może na początku się nie do końca lubili, a rodzice postanowili się ich zaprzyjaźnić, przez co musieli spędzać w swoim towarzystwie sporo czasu. Jeden w pewien sposób oddziaływał na drugiego, a Hartwood na pewno nie raz prawie oberwał od niego w pysk za swoje głupie gadanie. Nawet gdy czasami żyli jak pies z kotem to jedno jest pewne, skoczą za sobą w ogień. Dokuczają sobie do dzisiejszego dnia, ale ich przyjaźń jest czysta i taka niewinna..
Moze razem robimy psikusy innym w stadninie? A może nadal zachowujemy się jak małe dzieci i o zmroku pukamy do drzwi ludzi i spierdalamy tak, że aż się za nami kurzy.

zależy Ci na mnie? Jak mi przykro! Sirius oprócz uroku osobistego ma cięty język, zazwyczaj mówi to co mu ślina na jezyk przyniesie tak więc nic dziwnego, że czasami oczarowuje jakieś ładne kobiety czy to starsze od niego czy nawet młodsze. Może jesteś jedną z nich? A może jesteś eks z którą rozstał się w dobroci. Nawet jeśli Ci zależy, to jemu nie do końca.

halo policja? Jazda po alkoholu? Przejechanie na czerwonym świetle? To normalka, może nawet nie raz wylądował w izbie wytrzeźwień czy na komendzie i zawsze robił maślane oczka przez co mu się upiekło. No może do czasu gdy spotkał Ciebie!

o jaki ładny kotek! Kocha zwierzęta, więc jak widzi jakiegoś na ulicy to przygarnia, może właśnie ukradłem komuś kotka? Ups? Na pewno u mnie będzie mu lepiej!

Profil Karta postaci

Przede wszystkim zależy mi na długoterminowych wątkach, na tym żeby Twoja postać pozostała na dłużej w życiu Melanie, a nie na chwilę.

wzloty i upadki, oraz Ty, który ośmieliłeś się mnie zranić na pewno byłeś fajny, byłeś popularny i zwróciłeś uwagę na taką szarę myszkę jak ja, oh jaka byłam cholernie szczęśliwa. A potem? Okazało się, że to wszystko było tylko zabawą, a ja skończyłam ze złamanym sercem oraz wanną pełną łez.

co? ja mam wsiąść na konia? po wypadku nie ma opcji, że wsiądzie na konia. Nawet gdy nadal kocha te zwierzęta.. a może pojawi się ktoś kto ją przekona do tego, żeby ponownie wsiąść na wierzchowca i poczuć to co kochała najbardziej? Wiatr we włosach. Tak samo boi się wsiadać na motor..

Słyszysz to? to moja godność bo bycie przypałowym ma swoje plusy jak i minusy, a na pewno nie raz Melanie zrobiła z siebie totalną kretynkę przy ludziach, czy spojrzysz na nią przychylnie czy uznasz za wariatkę?

dobrze, narysuję Cię, ale się nie rozbieraj jak Rose w Titanicu! to oczywiste, że rysuje także portrety a nie od dzisiaj wiadomo, że różni ludzie się trafiają i nawet gdy ta jest romantyczką, to nie chce być świadkiem tej sławnej sceny z Titanica.

Szukam także znajomych ze studiów, jakiś przyjaciółek i kogokolwiek to jakiś przypałowych fabuł a im wiecej dramatyzmu tym lepiej!
Mów mi Sirius. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Rykoszet#8454. Piszę w trzecia osoba, czas przeszły. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam związku z wygody.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, wulgaryzmy, uzależnienia..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Kieran Green
Awatar użytkownika
29
lat
169
cm
Stajenny
Prekariat
Hej, tak myślałem sobie ze może chcesz Siriusem jakiejś relacji z Kieranem? Jest zasadniczo rok starszy, mogli się poznać w czasach szkolnych, Kieran za łatwym dzieciakiem nie był, opini również nie miał najlepszej. Teraz jest stajennym w orchardzie, więc napewno styczność jakoś mają. Jeśli pasowałaby ci pozytywna relacja z nim to może właśnie Sirius zasugerował Kieranowi odwyk przy koniach? Albo jako zawodnik w wolnej chwili chce wprowadzać prawie całkiem zielonego człowieka do jazdy konnej po znajomości? Jeśli nie, możemy też wymyślić coś bardziej negatywnego. Jestem dość otwarty na pomysły bo jednak są w dość zbliżonym wieku, w młodości mogli mieć ze sobą styczność a teraz na codzień przebywają w jednym miejscu :lol: kieran mógł nawet kiedyś uledz urokowi Siriusa, bo jednak stabilny w uczuciach to on nie jest, a płeć jednak nie gra roli w jego przypadku :lol:
Mów mi Śledź. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Śledz#4670. Piszę w 3 osobie w czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam ludzi dla mnie ważnych .
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Narkotyki, alkoholizm, w sumie dużo może się wydarzyć.

Podstawowe

Sirius Hartwood
Awatar użytkownika
28
lat
185
cm
fotograf/zawodnik skoków
Tradycyjna Klasa Robotnicza
@Kieran Green

Jeśli chodzi o naszych panów, to ja raczej skłaniałabym się właśnie do pozytywnej relacji pomiędzy nimi. Mogą się kumplować, albo raczej dopiero zaczęli się kumplować jakoś po szkole bo Sirius wpadł w towarzystwo Kierana (chciałabym, żeby wpadł w złe towarzystwo z czasem) i może nie mógł patrzeć jak się ten męczy i zaproponował mu właśnie pracę z końmi? W końcu Hartwood to dobry człowiek i bardziej przejmuje się innymi niż sobą co zapewne Kieran odczuł na własnej skórze.
Wprawdzie Sirius to hetero i ma dziewczynę, ale nie wykluczam jakiś dziwnych akcji np. po pijaku między panami bo w końcu czasami można zaszaleć :D
Mów mi Sirius. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Rykoszet#8454. Piszę w trzecia osoba, czas przeszły. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam związku z wygody.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, wulgaryzmy, uzależnienia..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Odpowiedz