Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
You matched with Viktor on 04 FEB
Hej Eve, cóż to za przypadek, że oboje mamy takie kulinarne opisy
Mam luźną interpretację twojego:
Tak bardzo lubisz spaghetti, że szukasz kredki w jego kolorze. Trafiłem?
Patrząc po zdjęciach na twoim profilu, to musisz jeździć na koniach z taką klasą, że całe Orchard jest obwieszone twoimi medalami
Type a messageSend
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Eveline
You matched with Eveline on 04 FEB
Kulinarne? Naprawdę poróenujesz moje spaghetti do swoich mrożonek? Tego się nie da nawet porządnie odgrzać w mikrofali, zgroza!
pudło
Spaghetti to moje wewnętrzne ja, najlepsze danie włoskie danie, które podbiło resztę świata, rozumiesz powiązanie?
Medale wolę trzymać w domu ;) a i moja klasa ogranicza się do wielu niekomfortowych upadków, wiesz, siniaki, rany, krew, same nieładne rzeczy
Ty za to wyglądasz na typowego korpoludka, wieczne nadgodziny, niewyspanie, aspirynka co spotkanie, a w piątkowe wieczory ciepłe łóżeczko i sześciogodzinny sen...
Czekaj, dlaczego ja cię przesunęłam w prawo?
Znaczy... Coś na pewno w sobie masz, em... poczucie humoru?
Type a messageSend
@Viktor Groves
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Ciekawostka: spaghetti też można kupić w formie mrożonki. Spokojna głowa, mogę cię nauczyć odgrzewać je w garnku
Rozumiem, masz silne zapędy autorytarne. Ale nie martw się, u takiej ładnej kobiety to tylko kolejna zaleta
Na zdjęciach nie widziałem żadnych siniaków ani blizn. Zgaduję, że musimy poznać się bliżej, żebym mógł je obejrzeć?
Pudło. Ale jeżeli lubisz krawaciarzy, to uspokajam, że też noszę białe koszule. Czerwona szminka całkiem nieźle wygląda na kołnierzu
Coś chyba musi we mnie być, skoro gadamy. Nie brzmisz jak kobieta, która wdaje się w dialog przypadkiem
Type a messageSend
@Eveline Rodriguez
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Eveline
W garnku? Że na kuchence? Hola, hola, kawalerze, moja kuchenka jest tylko do oglądania, bliższe zapoznanie z nią grozi śmiercią - sprawdzałam!
To urocze, że ładna buzia ratuje moje zapędy osobowościowe, mam składać pokłony genom, czy może jesteś pszczelarzem i zawsze nakładasz miód na serca niewiast?
Bliżej? Kolego, bilet na oglądanie blizn jest zarezerwowany dopiero przy tej bazie do której się raczej nie dociera
Znowu zapomniałam, że to tinder, nieważne! Mam też świeżusieńkie obrażenia w ogólnodostępnych miejscach, można oglądać, bilety za free. Tylko ostrzegam, że nakleiłam na nie plasterki w gumisie, ot tylko to miałam pod ręką
Zależy czyja szminka, moja pralka nie przepada za praniem koszul ze śladami obcych ust, ot z miejsca sprzedaje porządnego kopa
Taaaak... Zdecydowanie. To na pewno ten wyraz wiecznego zblazowania na fotografiach, chyba poczułam z nim jakieś wewnętrzne porozumienie ;)
Type a messageSend
@Viktor Groves
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Budowanie relacji wymaga poświęceń, Eve. Wiem, że dużo ryzykuję, ale musisz dać mi się wykazać, jestem facetem. Poza tym nie chcę, żebyś mnie przyćmiła urokiem osobistym...
Nic niczego nie ratuje, tylko się uzupełnia. Twoja osobowość tworzy z tą twarzą bardzo ciekawy obraz, liczy się całokształt
Wyślij mi jakieś zdjęcie zatem ;) chyba, że wolisz, żebym obejrzał je na żywo? Ostrzegam, że mogę być coraz bardziej ciekawski
Spokojnie, jednocześnie tylko jedna kobieta może brudzić mi koszulę. Reszta będzie musiała obejść się ze smakiem
Aż tak po mnie widać, że byłem niewyspany?
To te nadgodziny w korporacji pewnie
Powiedz mi Evcia, lubisz nosić szpilki?
Type a messageSend
@Eveline Rodriguez
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Eveline
Powiedzmy, że jestem w stanie dać jedną szansę, jedną i żadnej kolejnej. To chyba rozsądne, biorąc pod uwagę, że kuchenkę mam jedną ;)
Huh, to zabrzamiało nawet poetycko, długo musiałeś nad tym myśleć?
Obrazek
Uwierz mi, że po uwiecznieniu tego kadru na zdjęciu, wylądowałam ostatecznie z taką gracją na plecach, że niekoniecznie chciałabym pokazywać co na nich teraz mam :P
Ohohoho! Obejść smakiem, nieźle. Chyba nie stałeś w kolejce po skromność, a zatem po co innego?
Wiesz w ogóle co to jest kawa? Chyba mają to w korpo, ale mniejsza. W hektolitrach potrafi zdziałać cuda, nawet przy prowadzeniu trybu życia bez wystarczającej ilości snu. Polecam się zapoznać, bo jeszcze przespałbyś nasze spotkanie
Nienawidzę, naprawdę, szczerze nienawidzę, a ty? Zaskocz mnie.
Type a messageSend
@Viktor Groves
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Wykorzystam tę szansę mądrze. Wezmę ze sobą mój najlepszy fartuszek :*
Kiedy ma się taką inspirację jak ty, od razu lepiej się myśli
Rozumiem, że wolisz randki przy zgaszonym świetle?
Mogę pokazać ci, po co stałem w kolejce, ale nie jestem aż taki łatwy. Zanim dotrzemy do trzeciej bazy musisz najpierw zjeść moje spaghetti
Pracuję z klientami. Moja ospałość i zobojętnienie to ich jedyna szansa na przetrwanie. Możemy spotkać się wieczorem, wtedy na pewno nie zaśpię... Kiedy by ci pasowało?
Zastanawiałem się jakie buty założyłaś do sukienki ze zdjęcia. Po twoim wyrazie twarzy widać, że czujesz się niesamowicie seksownie
Mam cię zaskoczyć?
Brzmisz trochę, jakbyś chciała zobaczyć mnie w szpilkach. Powinienem bać się tego, że na pierwszą randkę zabierzesz ze sobą palcat?
Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz, ale po prostu lubię kobiece nóżki
Type a messageSend
@Eveline Rodriguez
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Eveline
Masz fartuszek? To interesujące... ;)
Inspirację? Jesteś prawdziwy, czy może prawdziwie ćpasz?
W tym momencie życia? Cóż... Nie mam szans na spotkania za dnia, cóż, wtedy właśnie pracuję
Umrę od tego? Nie chcę umierać, ja jestem jeszcze względnie młoda! Ale... Wiesz, to spaghetti, już i tak się mu nie oprę, nawet jakby było paskudne, a mam mało wymagający gust
Poniedziałek? Śmieszne, beznadziejny termin, ale poniedziałki są moimi sobotami, jedyny dzień na wytchnienie.
Buty? Och, niestety przeważnie zasuwam w sportowych, to taki sneak peak - wyjściowe szpilki są zarezerwowane na stypy i wesele, nic innego
oczywiście, inaczej byłoby nudno, nieprawdaż? Życie w internecie jest proste, wolę rzeczywistą prawdę
Palcat może nie, ale szpilki w ręku do przymiarki... Czemu nie? :D
Zawiodę, wybacz, ale zwyczajnie hm... Bleh? Męskie, damskie, obojętnie, ale i tak bleh. Musisz zrobić wyrzeczenie albo szukać dalej ;)
Type a messageSend
@Viktor Groves
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Mam. Na specjalne okazje
Nie wyślę zdjęcia. Niektóre rzeczy trzeba zobaczyć na żywo
Nie rozumiem pytania?
Poniedziałek mi pasuje. Nie jestem wymagający pod tym względem
Znamy się kilkanaście minut, a ty już proponujesz mi wesele? Hoho
Przeżyję twój brak zainteresowania moimi nogami. Jest to dosyć spore poświęcenie, ale nigdy nie liczyłem na to, że miłość będzie prosta
O której i gdzie?
Type a messageSend
@Eveline Rodriguez
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Eveline
Czy to będzie specjalna okazja? Jestem zaintrygowana.
W takim razie na co czekamy?
Absolutnie! Na weselach muszę odgrywać najpoważniejszą rolę gościa - wieczną singielkę, której nie przeszkadza samotność. Wiesz jak to denerwuje innych ludzi? Idzie się napawać ich złością, a może to zazdrość?
Nikt nie powiedział, że będzie łatwo ;)
Dwudziesta. Wybierz miejsce, nie mam zamiaru wszystkiego dyktować
Type a messageSend
@Viktor Groves
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odpowiedz