*Wyobraź sobie super tytuł*

A w nim super pomysły na fabułki

Leo Bennett
Awatar użytkownika
25
lat
196
cm
Obsługa Kolejki
Prekariat
Profil Karta postaci

Kumpel-diler Jesteś, kiedy cię potrzebuje. A raczej twojego towaru. Załatwiasz mi tabletki, prochy i co tylko znajdzie się w twoim obfitym katalogu narkotykowym. Zazwyczaj nie rozmawiamy dużo, chociaż zdarzają się też dni, kiedy siadamy przy butelce wódki i usta potrafią nie zamykać się godzinami. Jesteś dobrym kumplem. Takim od czasu do czasu, bo prawdziwych już dawno nie mam. Dopełniamy się — ty czasami porozkminiasz ze mną o życiu, ja za to pojadę z tobą jako obstawa na odbiór nowego towaru. Brzmi dobrze? Zapraszam.

Kumpelka-modelka Ostatni dużo chodzę z aparatem. Nigdy wcześniej nie myślałem, że robienie zdjęć analogiem może mieć w sobie tyle frajdy. Takie łapanie chwili i zachowywanie jej na taśmie już zawsze. Ty również się ze mną zgadzasz i w przeciwieństwie do mnie, lubisz pozować. Dlatego często podczas wieczornych wypadów czy wizyt u ciebie w domu strzelamy niewielkie sesje. (mniej lub bardziej rozbierane xd)

Coming soon2 Musze spisać opisy, ale jeśli tylko masz coś w głowie to zapraszam zapraszam bardzo!! Ukocham wszystkich!

Mów mi jakkolwiek tylko masz ochotę. Piszę w dziwnym stylu. Wątkom +18 mówię don't mind if Ido.
Szukam sensu życia.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: dragi, alkohol, przekleństwa, głupota.

Podstawowe

Likes & dislikes

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Kocham Twój wizerunek, więc nieśmiało podsuwam swoje postacie. :box: Wiekowo to chyba najbardziej Holly pasuje, może jakieś wspólne imprezy czy coś takiego? Albo nawet na tę modeleczkę, o! :lol:
@Leo Bennett
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Leo Bennett
Awatar użytkownika
25
lat
196
cm
Obsługa Kolejki
Prekariat
Mia Alight pisze: 10 lut 2022, 17:01 Kocham Twój wizerunek, więc nieśmiało podsuwam swoje postacie. :box: Wiekowo to chyba najbardziej Holly pasuje, może jakieś wspólne imprezy czy coś takiego? Albo nawet na tę modeleczkę, o! :lol:
@Leo Bennett
No dzień dobry, troche smutek, że wbijasz tylko ze względu na wiza, a nie mnie BEDĄCĄ SUPER hah no ale dobrze, WYBACZAM. Bardzo chętnie przygarne Holly dla Leonarda. Z tego co wyczytałam w informatorze, wygląda na to, że zdecydowanie by się dogadali. Oboje wydają się mieć najebane w głowie i ciemną przeszłość, która wplata się w szarą codzienność. Może to taka znajomość, w której potrafią nie rozmawiać przez kilka dni/tygodni, a potem nagle jeden SMSes i już po kilkunastu minutach siedzą na dachu starego sklepu o drugiej w nocy, popalając jointa i zapijając wieczorne rozkminy butelką wódy. Może nawet przez jakiś czas mieli swego rodzaju friends with benefits? No feelins, just seks? W każdym razie rozumieją się. Czasami bez słów. Nie oceniają. Biora relację, taką jaka jest, nie oczekując dosłownie niczego w zamian. A przy tym wszystkim oczywiście może towarzyszyć aparat z wyżej wspomnianego poszukiwnia :wedka: co powiesz?
@Holly Duke
Mów mi jakkolwiek tylko masz ochotę. Piszę w dziwnym stylu. Wątkom +18 mówię don't mind if Ido.
Szukam sensu życia.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: dragi, alkohol, przekleństwa, głupota.

Podstawowe

Likes & dislikes

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Leo Bennett, wbijam przez wizerunek, bo Cię nie znam! :( Ale bardzo chcę poznać. ^^
Anyway! Podoba mi się ten zamysł relacji, zdecydowanie brakowało mi kogoś takiego dla niej. Z tymże musisz mieć na uwadze to, że Holly nie należy do gadatliwych osób, ale alkoholu nigdy nie odmawia! Tak samo myślę, że mogli kiedyś się spotykać na zasadzie fwb, co prawda trochę bardziej zakładałam takie rzeczy na okres, kiedy mieszkała w Liverpoolu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, u niej to trudno o jakiekolwiek feelings. :lol2:
Tak więc biorę w ciemno i koniecznie chcę coś rozegrać, kiedy tylko mi się zwolni czas po sesji, więc będę uderzać do Ciebie. <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz